No video

2Ton x Donjeta - Sa gabime (Official Video HD )


Ekşi Karpuz
Ekşi Karpuz

http://youtu.be/iArRSRvlLsI

Vor 3 Stunden
Mirjeta Bajraktari
Mirjeta Bajraktari

Vallah paskan perdor autotune pa fund gjithkush po bahet kengtar dit sodit cncncn

Vor 8 Stunden
ahmet ahmet
ahmet ahmet

🇦🇱 & 🇹🇷 🍾

Vor 8 Stunden
Wenhar I
Wenhar I

Like from Germany 🇦🇱

Vor 9 Stunden
Yt.
Yt.

I am Frome German and Found that song are so amazing

Vor 10 Stunden
Mira Korfu
Mira Korfu

❤❤💙💙💚💚💛💛💜💜💖💖💕💕

Vor 12 Stunden
Adis
Adis

Donjeta Ti me tjetren Une me tjetrin mo s'jena bashk Per ty e kom lon anash dhe veten amo jo tash Sa gabime, gabime i bone po kurr nuk t'lash Sa shum fjal kisha dasht me t'i thon Qe kurr s'ti thash 2Ton Qysh je kon dikur me mu A je njejt edhe me tjetrin? A je , a je , a je ? A je qajo qe ja thu fjalt e njejta sikur mu A ti a je , a je , a je Me ty u msova Per ty ndryshova ''Une edhe ti'' , t 'ardhmen planifikova E ron o kjo teme kur dashni nuk kem Ke thon shum sene qe s'duhen po sun t'harrova Sikur ti s'kam me dasht s'muj me dasht un T'u u munu me t'harru Po t'du ma shum Nese shihem e nuk folim mos u pafshim Sun po i kontrolloj kto ndjenja (Ref) Donjeta Ti me tjetren Une me tjetrin mo s'jena bashk Per ty e kom lon anash dhe veten amo jo tash Sa gabime, gabime i bone po kurr nuk t'lash Sa shum fjal kisha dasht me t'i thon Qe kurr s'ti thash 2Ton Hala km inati , hala kam inati pse nuk po t'harroj ca mki ba ti Hala nuk t'kam pa edhe hala sem ki pa ti shum u dashtem s'na buzqeshi fati T'kom pas pik t'dobt hala ty'kam dhe sot M'dhemb ma shum se ty nese un t'kisha pa me lot U ba nje koh e gat qe nuk t'kam pa deri sot her du me t'pa her nuk du me t'pa zemra kshtu po m'thot Sikur ti s'kam me dasht s'muj me dasht un T'u u munu me t'harru Po t'du ma shum Nese shihem e nuk folim mos u pafshim Sun po i kontrolloj kto ndjenja Donjeta Sikur ti, sikur ti s'kam me dasht un T'u u munu me t'harru Po t'du ma shum Nese shihem e nuk folim mos u pafshim Sun po i kontrolloj kto ndjenja (Ref) Ti me tjetren Une me tjetrin mo s'jena bashk Per ty e kom lon anash dhe veten amo jo tash Sa gabime, gabime i bone po kurr nuk t'lash Sa shum fjal kisha dasht me t'i thon Qe kurr s'ti thash (x2)

Vor 13 Stunden
Ylli Gashi
Ylli Gashi

shum keng e mir

Vor 14 Stunden
albana nikkaa
albana nikkaa

Veq sukse edh donjets per fekt zanin ju du dyve@2tonofficjal

Vor 14 Stunden
albana nikkaa
albana nikkaa

Shum mir loqk

Vor 14 Stunden
Dardan Gashi
Dardan Gashi

Autotune

Vor 17 Stunden
Harry Potter
Harry Potter

2Ton pa syze shyqyr o Zot 😍😍 😂😂👑👑💫💫

Vor 18 Stunden
Leart Mehmeti
Leart Mehmeti

Shumë mir viq vazhdo

Vor 22 Stunden
Xhemile Tairi
Xhemile Tairi

Shum emir kjo kenga ✌ ju lumt suksese

Vor 23 Stunden
Arbim Blakqori
Arbim Blakqori

Sa gabime i bane e kurr nuk tlash sa shum fjal kisha dasht me ti than qe kurr sti thash 😔😔

Vor Tag
Goran Petrovic
Goran Petrovic

si une edhe ijemi da

Vor Tag
Goran Petrovic
Goran Petrovic

si une edhe ijemi da

Vor Tag
Levi Munishi Shehu
Levi Munishi Shehu

Bravo breeee👌😘

Vor Tag
and1fer
and1fer

Mjeshtri i blerjes se views-av.

Vor Tag
Entiljonaa
Entiljonaa

Shuuum kang e mire! Perfekt!! Sidomos zani i Donjetes. Shum bashkpunim i mire !! Suksese

Vor Tag
1992GermanDream
1992GermanDream

kann das jemand auf deutsch übersetzen??

Vor Tag
paloka 3
paloka 3

Sa Ebukur konga dyy tt

Vor Tag
Ina lushnje
Ina lushnje

Sa e bukur qe eshte kjo kenga ime e preferuar bravo 👏 ❤️❤️❤️❤️😁😁💋💋💋😍😘😘😘

Vor Tag
Idriz Tahiri
Idriz Tahiri

like hiti osht kjo

Vor Tag
Antoneta
Antoneta

👌🏻👌🏻❤️😘

Vor Tag
ALBANIAN AL
ALBANIAN AL

Malisheva Gurl 🇦🇱

Vor Tag
Emil Mamedov
Emil Mamedov

Salam Albaniya, Azerbaydjan

Vor Tag
maurice317m
maurice317m

Which language is this?😂

Vor Tag
Flora encanta
Flora encanta

Schom mir

Vor Tag
Sarasara Sara
Sarasara Sara

😍😍😍😍

Vor Tag
No NAME
No NAME

me mungon shum nje person. qe ni dit veq ka ik prej meje, skom mujt as lamtumir mi than. Prej qasaj date ma se kom pa as sjom ni me ta. Me mungon shum veq dije zemren ma ke thy e ma ke n‘xi! Po prap te dua edhe gjith ka met dasht. tkom pas gjithqka! Ishallah gjen qka po don se te une mir e ke pas po nuk ke dasht..

Vor 2 Tage
Peace-World SD
Peace-World SD

im Türkish I don't know (this Song Text) .anyway is this Song Perfect.Respect

Vor 2 Tage
div dav
div dav

http://youtu.be/ybbZmK-XsUM

Vor 2 Tage
Malek Nassim
Malek Nassim

Nice 🔥🔥🔥

Vor 2 Tage
Labi X
Labi X

O Donjeta I love your voice zemra e Vogel ta ha syrin 🇦🇱😘👀

Vor 2 Tage
Hajri Sulmataj
Hajri Sulmataj

Mallengjyese 🙏super

Vor 2 Tage
Elvan Tabaku
Elvan Tabaku

Super song 👌👌👌👌👍👍👍👍👏👏👏👏

Vor 2 Tage
Gjelal Kerolli
Gjelal Kerolli

Super🤩🤩🤩

Vor 2 Tage
borana kryeziu
borana kryeziu

Super 😍❤❤👏

Vor 2 Tage
bebe 21
bebe 21

Ich bin zwar türkin aber ich Feier dieses Lied so hart

Vor 2 Tage
Neale Aliti
Neale Aliti

Tedu zërat eperkryer Tu menu metharru podu mashum💖

Vor 2 Tage
jeta jeta
jeta jeta

Like nese medon se donjeta ka talente

Vor 2 Tage
jeta jeta
jeta jeta

Tu mendu met harru Po du ma shum

Vor 2 Tage
Alban Koka
Alban Koka

SUPER JENI MA TE MIRET!!!😎🔥✌

Vor 2 Tage
Hikmete Idrizi
Hikmete Idrizi

hah

Vor 2 Tage
Adonis Hysenaj
Adonis Hysenaj

😂😂😂😊

Vor 2 Tage
yees kom
yees kom

2TON UN JAM ARIJANA MEMEDI DUA SHUM 2TON 2TON DUA SHUM LOVE

Vor 2 Tage
Adea Adea.
Adea Adea.

👌👌👌👌👌

Vor 2 Tage
Gresa Gashi
Gresa Gashi

O zot kur e pasha qet kang si profil thojsha kang palidhje esht a hiq pa e ngu A sod e ngova OMG supet nice koka pse se ngojsha ma heret

Vor 2 Tage
Brikena Erebara
Brikena Erebara

Sa e bukur kjo kenge me e bukur se te gjitha kenget

Vor 2 Tage
Tani Limushaj
Tani Limushaj

shum keng e bukur 2 Ton me i miri suksese🎤

Vor 2 Tage
Fatlum Tafilaj
Fatlum Tafilaj

💖❤️💖💖💖❤️❤️❤️❤️

Vor 2 Tage
Vasyl Semenyuk
Vasyl Semenyuk

What leanguage is this?

Vor 3 Tage
Geg Toska
Geg Toska

Albanian langue

Vor 2 Tage
sonila hoxha
sonila hoxha

I

Vor 3 Tage
Zaide Saljiji
Zaide Saljiji

😢😢😢😘😙😚💏💏💏💋👅💝💘💖👍👌

Vor 3 Tage
kleanth kananaj
kleanth kananaj

Che bella canzone

Vor 3 Tage
Gera Nazeraj
Gera Nazeraj

super keng 😍😍😍

Vor 3 Tage
Enes Ademi89
Enes Ademi89

😇😇😇😇

Vor 3 Tage
albana bardhi
albana bardhi

2ton ma i miri

Vor 3 Tage
albana bardhi
albana bardhi

one

Vor 3 Tage
Hhshsh Bdbdhdb
Hhshsh Bdbdhdb

e paska myt autotunen kjo qika lol

Vor 3 Tage
white angel
white angel

2Ton cdoher antistress ka qenn 😋😋😍😍❤

Vor 3 Tage
AKGaming
AKGaming

Pa syza 2ton/i hahhhahah LOL

Vor 3 Tage
Altin Mehmeti
Altin Mehmeti

hahhahahaha

Vor 3 Tage
Altin Mehmeti
Altin Mehmeti

mvm👍👍👍

Vor 3 Tage
Altin Mehmeti
Altin Mehmeti

a hahahahahahah sa gabime matik

Vor 3 Tage
Judo fighter
Judo fighter

👑✌🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻superrr

Vor 4 Tage
rildi xh
rildi xh

bravo...superrr keng bashkpunim perfekt ❤❤

Vor 4 Tage
luli berisha
luli berisha

Bukur bro 😉😍

Vor 4 Tage
Mergim Ademi
Mergim Ademi

Ti je ma e mira

Vor 4 Tage
Lina Era
Lina Era

Të lumtë Donjeta👍

Vor 4 Tage
Arijana Memedi
Arijana Memedi

2ton un dua shum ti je zemra ime 2ton dua shum

Vor 4 Tage
Drita Lezi
Drita Lezi

Ska si tayna

Vor 4 Tage
Rei Redi
Rei Redi

we need for old 2 ton

Vor 4 Tage
Erjon Gashi
Erjon Gashi

shum bukur bravo sat mir zanin kjo qika edhe ebukur koka

Vor 4 Tage
ami l
ami l

bravooo

Vor 4 Tage
ami l
ami l

2 ton te lumt si gjithmon kenge te mrekullueshme suksese dhe zeri i ksaj vajze qenka shum i embel dhe videoklip i passtervetem ti dhe kengetarja dhe pa lakuriqsi ...suksese

Vor 4 Tage
Buki Buki
Buki Buki

❤😊💖💖👌super keng

Vor 4 Tage
Mirdita Berisha
Mirdita Berisha

shum keng e bukur bravo dyve

Vor 4 Tage
Daa Rmes
Daa Rmes

🎶🎶🎶🎶❤❤

Vor 4 Tage
Arbi Ameti
Arbi Ameti

2ton❤️❤️❤️

Vor 4 Tage
Visa Kola
Visa Kola

Super keng 2 Ton je super 😍😍

Vor 4 Tage
Manal Kawtharani
Manal Kawtharani

Geiles Lied...😋😋😋😋👌❤❤❤😘😍😍😍😍

Vor 5 Tage
GOLDNC
GOLDNC

What is this language dude

Vor 5 Tage
Geg Toska
Geg Toska

Albanian

Vor 5 Tage
Roxana Corinna Pancu
Roxana Corinna Pancu

Nje super bashkpunim ❤😍super keng 😊🖐

Vor 5 Tage
Klodian Mici
Klodian Mici

Kjo donjeta super ze i bukur 2 ton thjesht super kenge bravo🤩🤩🤩🤩😉😉😉

Vor 5 Tage
GIMIJAH
GIMIJAH

Nice

Vor 5 Tage
dj bigboy
dj bigboy

http://www.youtube.com/watch?v=TmnXRckPheA

Vor 5 Tage
Sandra sandta
Sandra sandta

Sandra aleks. Hahaha ab sah das s Access da geschähe ja aha Caravan Krähen s d VD s als das s als s sags haha Banana sah dassdieichistundIW sah w ja sechs avec schwaches aha cxdrsaywacd aha a a cs schauaverageundundinichals

Vor 5 Tage
myvedete kryeziu
myvedete kryeziu

❤❤❤👄👄💋😭😭😭😟

Vor 5 Tage
Kiraah
Kiraah

Σε γαμαμε

Vor 5 Tage
Edo Ode
Edo Ode

Ej bre qfar kangeeee. E keni kallllllll 🔥🔥🔥🔥🔥❤️❤️❤️❤️💥💥

Vor 5 Tage
Bahar Ghaffouri
Bahar Ghaffouri

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor 5 Tage
Kreshnik Kryeziu
Kreshnik Kryeziu

saa e bukut kjo këng ... ❤️😍

Vor 5 Tage
Arido Syla
Arido Syla

Per zotin do bej like.( the per zotin mos harro)

Vor 5 Tage
Avni Rusi
Avni Rusi

Shum e bukur perfkte kjo kenga

Vor 5 Tage
Anais Ani
Anais Ani

Vajza e ka mbyt me auto tune 🙄

Vor 5 Tage
Rukmane Krasniqi
Rukmane Krasniqi

❤

Vor 5 Tage
First GamingTV
First GamingTV

Veryy nice song :)

Vor 6 Tage
Ersila Behra
Ersila Behra

Shume keng e bukur❤❤❤❤💕

Vor 6 Tage

Nächstes Video

Porovnat ceny | William Cowboy Reed | Watch Movie