Yll Limani - Vaj (Official Video)


M Basha
M Basha

Facen . E racistit .. injorantit eka

Vor 8 Stunden
Geraldo Gjoni
Geraldo Gjoni

Urime super muzike Ylli

Vor 9 Stunden
fiona kllogjri
fiona kllogjri

😭😭😭 emocionet e mia kur degjoje kete kenge 😭😭😭

Vor 9 Stunden
Irda S
Irda S

♥♥♥

Vor 10 Stunden
Anita Xhaferi
Anita Xhaferi

Harika bir şarki

Vor 10 Stunden
Edmira Cekaj
Edmira Cekaj

Fantastica complimenta👍

Vor 14 Stunden
a d
a d

🌟

Vor 14 Stunden
bllok meee
bllok meee

♥️♥️♥️

Vor 15 Stunden
Sam Khan
Sam Khan

😍😍😍😍😍

Vor 15 Stunden
Lola Lola
Lola Lola

Po ti je dashni 😍😍😍😍😍cdo kenge e jotja esht super🤗🤗😘😘

Vor 16 Stunden
Xhesi Xhesi
Xhesi Xhesi

Oooiio sa e bkr

Vor 16 Stunden
lubjana hoxha
lubjana hoxha

Karma vjen per te gjithe ^_^

Vor 16 Stunden
Mariglen Drizaj
Mariglen Drizaj

teksti \ lyric : http://youtu.be/SkAi3mUPBLE

Vor 17 Stunden
REGJINA INA
REGJINA INA

❤HIT I 2019😍❤

Vor 17 Stunden
NKU BEATZ HipHop Rap Rnb Hard Trap Instruments Beat
NKU BEATZ HipHop Rap Rnb Hard Trap Instruments Beat

👍👍

Vor 18 Stunden
Megiddo Megu
Megiddo Megu

Perfekte CDO kujtim ti maje se krejt kan me tu kthy shum domethense

Vor 19 Stunden
Alban Sinani
Alban Sinani

Baba bojleri

Vor Tag
bensu bensu
bensu bensu

Kenga me e mire (December 2018)❤️❤️❤️

Vor Tag
Ana Irda
Ana Irda

Tdua 😍😍😍😘😘❤️❤️❤️❤️

Vor Tag
Anduena Dena
Anduena Dena

Ju lutna ni bashkpunim me Dhurata Dora...😇😇😇

Vor Tag
Koli Madrid
Koli Madrid

Te lumte is gja

Vor Tag
Koli Madrid
Koli Madrid

Te lumte

Vor Tag
imer daci
imer daci

bravooo ylli

Vor Tag
Dajana Lila
Dajana Lila

Yll

Vor Tag
Rruzhdi Thartori
Rruzhdi Thartori

Je super kengetar🤩🤩🤩

Vor Tag
Mustaf Thaqi
Mustaf Thaqi

Shum bukur vaj vaj

Vor Tag
L. M.
L. M.

T‘lumt Yll💕🍀

Vor Tag
Mob Phone
Mob Phone

Shum super muzika 👏👏

Vor Tag
Henri 636gg
Henri 636gg

Subscribe to PewDiePie! Now!

Vor Tag
ItSony Øffical
ItSony Øffical

20 Milion views soon ! 😀

Vor Tag
No Name
No Name

T'myti dashnija bre Yll 😅😊😐

Vor Tag
SHQIP MOBILE
SHQIP MOBILE

Ju lutem me ndihmoni ti bej 10 subscribe me kanal gaming

Vor Tag
Tanz
Tanz

Bravo Yll!!! Another beautiful one ☺👏🏽👏🏽👏🏽

Vor Tag
AdelCo Designer
AdelCo Designer

Po kerkoj neper komente ate debilin qe i shkruan te gjitha sekondat rrjesht poshte. -.-'

Vor Tag
Femie Polisi
Femie Polisi

Bravoooo shum bukur

Vor Tag
Geraldina Dushku
Geraldina Dushku

Wau super kenge super ze dhe nje super yll 😍😍😍✨✨✨✨✨✨💖💖💖♥️♥️❤️❤️💋💋💋💋😍 I LOVE YOU SO MUCH 😍😍😍😍😘😘😘💋💋💋💋❤️❤️❤️♥️♥️♥️♥️💖💖💖💖🤩🤩🤩🤩🤩😍😍😍😍😘😘💋💋💋❤️❤️💖💖💖

Vor Tag
Altin Mino
Altin Mino

nje nga kenget me te bukura te tuat uroj te ket nje sukses te madh

Vor Tag
Blenda Krasniqi
Blenda Krasniqi

❤❤❤❤

Vor Tag
hellipadh20
hellipadh20

Hajdeeeeeee!!!!!!

Vor Tag
Arjola Karaj
Arjola Karaj

Super tekst 🔥🔥superrr zeee. 😘 hitttt😍

Vor 2 Tage
Laila M
Laila M

Ohhhhh zotttt sa kong me vler 🔥🔥🔥🔥🔥 t'lumttttt

Vor 2 Tage
Marsela Marsela
Marsela Marsela

Zeri yt eshte nje kryeveper !👑👑👑👑👑👑👑 Gjithmon I perkryer Yll!❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Vor 2 Tage
Arbër Kastrati
Arbër Kastrati

E mirë kjo kenge

Vor 2 Tage
Elsa Elsa
Elsa Elsa

DISS???? SERIOZISHTT?????????????

Vor 2 Tage
ЖельоМир Пиявици Клизма Jeliomir Leeches Enema
ЖельоМир Пиявици Клизма Jeliomir Leeches Enema

Чудесно!

Vor 2 Tage
Erblina Hasi
Erblina Hasi

😍😍

Vor 2 Tage
irisa grembi
irisa grembi

You are. The. Best 😍😍cdo kujtim. Mbaje dhe mos u ktheeeeee

Vor 2 Tage
Qendresa Mazreku
Qendresa Mazreku

bravo

Vor 2 Tage
dorjana cerri
dorjana cerri

meriton shume me shume se 13 milon klikme.YOU ARE THE BEST ARTIST

Vor 2 Tage
Anxhela Fusha
Anxhela Fusha

Ja vlen te quhet artist me plot gojen ska nevoj qe ne klipe te ket b*th apo shale femrash sepse zeri ndjenja qe percjell jan uhh rrenqethese Bravoo🙏👏

Vor 2 Tage
Alma Nure
Alma Nure

o yll ❤️

Vor 2 Tage
Adelina Berisha
Adelina Berisha

U dasht me konkuru ne kenga magjike dhe me fitu 💪🏻❤️

Vor 2 Tage
iva kumanaku
iva kumanaku

Super keng.Kujt i pelqen like😍😍❤👍👐👐👑👑

Vor 2 Tage
Kristina likaj
Kristina likaj

Kengetari me i mire ...je i mrekullueshem zemer ...zeri md i bukur 😘😘😘😘😍😍😍😍gjithmon na habit me kto kenge qe ben ❤❤❤❤💖💖💖💖

Vor 2 Tage
m m
m m

Cdo gjë kthehet si bumerang n'kët botë!

Vor 2 Tage
Irisa Panxhi
Irisa Panxhi

👏👏👏

Vor 2 Tage
Aferdita Gjoci
Aferdita Gjoci

😍❤

Vor 2 Tage
Morena Mehediu
Morena Mehediu

E kam then dhe e them me plot bindje je fantstik. Kengetar i kompletuar. Tè uroj lart e me l'art. Super hit 👌👌👌👌👌👌👌

Vor 2 Tage
Un_se_Un Un_se_un
Un_se_Un Un_se_un

Ti e meriton nje 🏆🏅🎉🎉Bravo 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👌👌🥰🥰

Vor 2 Tage
MOZZIK 2EUROGANG
MOZZIK 2EUROGANG

to be continued 😍🐤🙈

Vor 2 Tage
Amaro makavelli
Amaro makavelli

http://youtu.be/2_2GcWq_KIk?t=222

Vor 2 Tage
ervina zika
ervina zika

😱😍

Vor 2 Tage
besa kadriu
besa kadriu

Se krejt kan me tu kthy Edhe zemren kan me ta thy Njejt si mu Edhe ty...!

Vor 2 Tage
Klara Ilnica
Klara Ilnica

💙 SUPER 💙 from M.K

Vor 2 Tage
Peter Puschkin
Peter Puschkin

KOLLE?!?! BIST DU‘S???

Vor 3 Tage
l'm the Queen Xh.M
l'm the Queen Xh.M

Yll limani Ft Fifi Do ishte bashkpunimi me I forte I shekullit like nqs mendoni kshu 😍❤

Vor 3 Tage
sallem arifi
sallem arifi

Spacebound

Vor 3 Tage
Marina Filipi
Marina Filipi

Best singer 😍😍❤🌟🌟🌟

Vor 3 Tage
Nora Shqarri
Nora Shqarri

Noshta mpelqen ma von,se tash jo 😂

Vor 3 Tage
Mondi Mondi
Mondi Mondi

👍👍🚀🚀

Vor 3 Tage
Emmy New York
Emmy New York

Love you so much Ylliii Super song 👐💕

Vor 3 Tage
sara balla
sara balla

The best out there ❤️🌹

Vor 3 Tage
Ermal Gashi
Ermal Gashi

Enrique iglesias

Vor 3 Tage
Diellona Zeqiri
Diellona Zeqiri

shembull i madh ylli t lummt suksese😍😍

Vor 3 Tage
mrigna Rigna
mrigna Rigna

Ska si ti ma i Miri ♥♥♥

Vor 3 Tage
kurdishgurl11
kurdishgurl11

🖤🖤🖤 it !

Vor 3 Tage
Arteea Nicoleta
Arteea Nicoleta

Sa i pershtatet situates time tani te lidhjes ... sa bukur i shpreh me fjal ndjenjat ...

Vor 3 Tage
Florina Gjoka
Florina Gjoka

Oo😍😍😍😍

Vor 3 Tage
marsid zeqollari
marsid zeqollari

Superrrrrr

Vor 3 Tage
ardushe B
ardushe B

Qe njeri qe si blen klikimet

Vor 3 Tage
Aida Shehaj
Aida Shehaj

Super 👏👏👏👏

Vor 3 Tage
Rovenda Shalla
Rovenda Shalla

Super🌸 bukur dhe thjesht 🌼

Vor 3 Tage
altin allkushi
altin allkushi

Ka lezet mo vlla,degjon nje kenge te hajrit. Bravo Ylli 👏👏👏👏👏

Vor 3 Tage
Samed Camema
Samed Camema

Edhe bukuria e tij e ben kengen me Yll si è ka dhe emrin Ylli limani

Vor 3 Tage
Klevis Crroj
Klevis Crroj

Like kush mendon se ylli osh njishi

Vor 3 Tage
Guni Gunther Alessandro
Guni Gunther Alessandro

I loveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeed🐉❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 3 Tage
Igli Lika
Igli Lika

Justtttt perfect ♥♥♥

Vor 3 Tage
pipthatt official
pipthatt official

Love This Song ❤🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 3 Tage
Arthur Kaiser
Arthur Kaiser

Pls get cancer vaje

Vor 3 Tage
Arthur Kaiser
Arthur Kaiser

kann eure rasse nicht einfach aussterben ?

Vor 3 Tage
Arthur Kaiser
Arthur Kaiser

#Freuemeinungsäußerung TROTZDEM SEID IHR HURENSÖHNE

Vor 3 Tage
Lindi Venari
Lindi Venari

Suksese

Vor 3 Tage
S h
S h

😔

Vor 3 Tage
ThereYouAre
ThereYouAre

Ti je yll! ✨✨

Vor 3 Tage
Zemer tkam
Zemer tkam

http://m.youtube.com/watch?v=nsyHSZF4vhg 😍😍😍😍

Vor 3 Tage
liridona hashani
liridona hashani

Edhe zemren kan me ta thy njejt si mu edhe tyy 😔😔

Vor 3 Tage
Ornela Bani
Ornela Bani

O zot😍😏

Vor 3 Tage
Oriad Hasani
Oriad Hasani

Jo këngë që marrin nga 2 milionë klikime brenda ditës dhe mburren sikur t'i kishin të tyret. Ylli është një ndër të paktët këngëtarë shqiptarë që ia dëgjoj këngët deri në fund, për mos të thënë i vetmi 🙌 《 Se krejt kan me tu kthy dhe zemrën kan' me ta thy》❤ #YlliLimani 💫🌟👏👍

Vor 3 Tage
Besa Shaba
Besa Shaba

Super !

Vor 3 Tage
Geneva Harris
Geneva Harris

Sehr wichtig Leute.. Es geht um unser Land...: http://www.youtube.com/watch?v=fB78jkaHTcg

Vor 3 Tage
Elena Gjuci
Elena Gjuci

Love it this song.👏😍❤ Lart e ma lart Yllii 🌹 #sekrejtkanmetukthyedhtyzemrenkanmetathy 💔😢😍😍😍😍😍💙

Vor 3 Tage
Dua Lipa
Dua Lipa

O Yll Limani Je YYYYYYYYLLLLLLLLLLLLLLLLLL♥♥♥

Vor 3 Tage

Nächstes Video

Thriller | 30 Vintage Art Deco Iron Stair Clips. Grips. Grippers. Carpet Runner. | Baixar toque para celular